BUTTON PR2

Public Relations

Zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie pozycjonowania marki oraz prowadzenia skutecznej komunikacji. Nasze działania mają na celu wzmocnienie wizerunku firmy na wybranym rynku oraz wprowadzaniu silnej i trwałej strategii PR. Pomagamy w sytuacjach kryzysowych oraz wspieramy pion menadżerski w rozwoju oferty produktowej. Współpracujemy w oparciu o najwyższe standardy dbając o bezpieczeństwo strategii, pomagając tym samym unikać zagrożeń wynikających m.in. ze zmian rynkowych.

 

 

PR Produktowy
Więcej +

PR Produktowy

Tworzymy silny wizerunek marki poprzez odpowiedni dobór formy oraz miejsca przekazu z wykorzystaniem dostępnych narzędzi oraz mediów. Zajmujemy się obsługą zarówno już istniejących marek i produktów, jak i tych nowopowstałych. Prowadzimy działania mające na celu zwiększenie zainteresowania produktem w konkretnej grupie odbiorców.

PR Kryzysowy
Więcej +

PR Kryzysowy

Sytuacja zagrożenia lub negatywna opinia na rynku może doprowadzić do utraty dobrego wizerunku firmy na danym rynku. Prowadzimy komunikację mająca na celu ograniczenie niekorzystnego wpływu oraz staramy się przywrócić pozytywny przekaz zarówno dla klientów, jak i pracowników i kontrahentów.

Biuro Prasowe
Więcej +

Biuro Prasowe

Prowadzimy kompleksową obsługę biura prasowego zarówno w zakresie przygotowywania jak i publikacji treści w mediach zewnętrznych. Docieramy do wskazanej grupy odbiorców oraz poszukujemy nowych kanałów mających zwiększyć zainteresowanie marką lub produktem.

Wizerunek Menadżera
Więcej +

Wizerunek Menadżera

Kształtujemy pozytywny i silny wizerunek przedstawiciela firmy, który może zostać wykorzystany do promocji marki w mediach zewnętrznych. Pomagamy w dobraniu odpowiedniej formy przekazu oraz w przygotowaniu do wystąpień publicznych.

Relacje z Mediami
Więcej +

Relacje z Mediami

Dążymy do budowy pozytywnego wizerunku poprzez współpracę z mediami zewnętrznymi. Budujemy zaufanie oraz wzbudzamy zainteresowanie marką lub produktem. Prowadzimy otwarte dyskusję z dziennikarzami oraz pełnimy rolę rzecznika prasowego zarówno w codziennych relacjach jak i sytuacjach kryzysowych.

Zajmujemy się organizacją wywiadów oraz konferencji prasowych wraz z przygotowaniem oprawy wizualnej oraz produktowej.

Komunikacja Wewnętrzna
Więcej +

Komunikacja Wewnętrzna

Zajmujemy się budową odpowiedniej komunikacji pomiędzy kierownictwem firmy oraz pracownikami. Przygotowujemy audyt komunikacyjny wewnątrz firmy, który nakreśla aktualny wizerunek firmy wśród pracowników. Opracowujemy przekaz korporacyjny oraz projektujemy materiały firmowe służące do bieżącej komunikacji.

TOP