O nas

Future Advert Agencja PR już od 2006 roku świadczy kompleksowe usługi w zakresie Public Relations, Social Media i szerokiego zakresu działań marketingowych.

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w budowie silnego i trwałego wizerunku marki na rynku, co przełożyło się na ponad tysiąc publikacji w mediach zewnętrznych oraz stała kompleksowa obsługa marketingowa dla wybranych Klientów. Nasze kwalifikacje zostały wykorzystane m.in. w tworzeniu strategii klienta premium Raiffeisen Premium w mediach społecznościowych z uwzględnieniem kanału Facebook oraz LinkedIn.

Agencja PR Future Advert zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie Public Relations, Social Media oraz działaniami ukierunkowanymi na przygotowanie odpowiedniej strategii marki. Obsługujemy firmy w każdym etapie rozwoju począwszy od start-upów, a kończąc na markach z wieloletnim stażem, które szukają drogi do dalszego rozwoju.

Posiadamy dedykowany zespół specjalistów posiadających doświadczenie z rynku Forex oraz GPW, co ma istotny wpływ na tworzenie strategii dla spółek znajdujących się w tej grupie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Agencji, gdzie przedstawione zostały obszary działań oraz ich wpływ na pozycjonowanie marki na rynku.

Legenda:

  • Public Relations
  • Social PR
  • Relacje inwestorskie
  • Strategia marki

.

TOP